January 20, 2020

مدیریت حساب های کاربری بعد از مرگ از طریق گوگل!

مدیریت حساب های کاربری بعد از مرگ از طریق گوگل!

همه ما به عنوان کاربران اینترنت و انواع شبکه های اجتماعی و فضای مجازی اطلاعاتی شخصی و سری داریم که حفظ آن ها و اینکه کسی از این دیتاها مطلع نشود برای ما بسیار مهم است.در این نوشته از اخبار نرم افزار سایت بابانو می خواهیم به آموزش مدیریت حساب های کاربری بعد از مرگ از طریق گوگل بپردازیم.بدون شک این عنوان برای همه کاربران جذاب خواهد بود پس اگر شما هم از افرادی هستید که اسرار مجازی زیادی دارید و مایل نیستید هیچوقت افشا شوند با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

پس از مرگ با استفاده از گوگل حساب کاربری خود را مدیریت کنید

براساس خبرهای جدید دنیای وب و تکنولوژی گوگل به تازگی شرایطی را ایجاد کرده که با کمک آن می توانید حساب های کاربری خود را حتی پس از مرگ مدیریت کرده و از دسترس بازماندگان خارج کنید.

 کاربرانی که از از اینترنت استفاده زیادی داشته و فعالیت های مجازی بسیاری دارند همیشه نگران این موضوع هستند چه اتفاقی برای حساب های کاربری آن ها خواهد افتاد.گوگل که همیشه پیشتاز عرصه فناوری است راه حلی برای این موضوع و نگرانی کاربران ارئه داده است و قابلیت مدیریت حساب های کاربری بعد از مرگ را ایجاد کرده است.

این ویژگی جذاب و جدیدبه شما این اطمینان را می دهد که در صورت عدم دسترسی شما به حساب های کاربری تان خانواده شما یا برخی از افراد نمی توانند به حساب‌ های کاربری شما وارد شوند و یا به زبان دیگر حسابتان بدون تکلیف باقی نخواهد ماند.

پس از مرگ با استفاده از گوگل حساب کاربری خود را مدیریت کنید

بیشتر بخوانید:اپلیکیشن پیام رسان یاهو به زودی وارد بازار می شود

اگر تصور کنیم که در آخرین لحظات زندگی خود هسیتم احتمال می رود که اکانت گوگل مان آخرین موردی است که به آن فکر می کنیم و حتی شاید خیلی از ما بخواهیم که بلافاصله بعد از مرگ حساب کاربری مان از دسترس خارج شده و برای همیشه بسته شود.گوگل حتی به این موضوع هم فکر کرده است پس اصلا نگران نباشد.

مدیریت حساب های کاربری بعد از مرگ چگونه است؟

برای اینکه بعد مرگ بتوانید حساب کاربری گوگل خود را از دسترسی دیگران خارج کنید باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • در ابتدا باید به myaccount. google. com بروید.
 • در قسمت خصوصی و شخصی سازی، روی بخش مدیریت داده‌ ها و شخصی سازی خود کلیک کنید.
 • بر اساس دلخواه خود یک طرح را بین دانلود، حذف یا ایجاد یک برنامه برای داده‌ های خود انتخاب کنید و یک طرح جدید را برای حساب خود ایجاد نمایید.
 • حالا باید روی دکمه استارت یا  شروع کلیک کنید.
 • سپس اطلاعات تماس خود را به روز نمایید.
 • در این قسمت باید به گوگل بگویید که حساب کاربری شما را بر اساس بازه زمانی 3 تا 18 ماهه در صورت عدم فعال بودن حذف نماید.در واقع شما در این قسمت این قابلیت را برای حساب خود فعالسازی می کنید.
 • پس از انجام مرحله قبل شما برای مدیریت حساب های کاربری بعد از مرگ باید شماره تلفن خود را اضافه کنید (به این ترتیب Google می‌تواند پس از اینکه حساب شما برای مدت زمان انتخاب شده در بالا غیرفعال شد با شما تماس بگیرد). شما می‌توانید شماره تلفن خود یا یکی از نزدیکان خود را اضافه کنید.
 • سپس یک ایمیل تماس و یک ایمیل بازیابی اضافه کنید. گوگل هر دو آدرس‌ های ایمیل شما را هنگامی که حساب شما غیر فعال است پس از دوره انتظار شما بررسی می‌کند.
 • در صفحه بعدی همه کسانی را که میخواهید گوگل آنها را مطلع کند انتخاب کنید.
 • در این بخش، گوگل به شما اجازه می‌دهد تا حداکثر 10 نفر را برای اطلاع از اینکه حساب شما با توجه به تنظیمات غیرفعال است، انتخاب کنید.
 • برای اضافه کردن آدرس ایمیل، روی Add Person کلیک کنید.
 • از فهرست ضروریات، مواردی که می‌خواهید برای اشخاص مورد اطمینانتان ارسال شود انتخاب کنید، مثلا عکس‌ها، اطلاعات جیمیل و …
 • حالا باید تصمیم بگیرید می‌خواهید گوگل همه حساب‌ های شما را غیرفعال،نیمه فعال یا حذف کند.

بیشتر بخوانید:بازیابی اکانت های هک شده در اینستاگرام آسان می شود

دانلود محتوای حساب ها بعد از مرگ!

دانلود محتوای حساب ها بعد از مرگ!

گویا با استفاده از گوگل و قابلیت های فوق العاده جالب و عجیب آن می توانید حتی از آن دنیا حساب خود را مدیریت کنید.شما می توانید به مدیریت حساب های کاربری بعد از مرگ بپردازید و انتخاب کنید که گوگل حساب کاربری شما را پس از غیر فعال شدن حذف کند.همچنین می توانید محتواهای موجود در حساب خود را که مهم و ضروری هستند و می خواهید به دست فرد خاصی برسانید را دانلود کرده و در دسترس فرد مورد نظر قرار دهید. اگر شخصی را به حساب کاربری خود به عنوان امین خود اضافه کرده اید، سه ما فرصت برای دانلود محتوا های شما دارد. برای این کار روش زیر را دنبال کنید:

 • اگر میخواهید گوگل حساب کاربری شما را حذف کند ابتدا گزینه حذف را انتخاب کنید.
 • بخش بررسی برنامه‌ ها را انتخاب کنید.
 • پس از بررسی، آنچه که می‌خواهید در حساب گوگل شما رخ دهد تأیید و انتخاب کنید.
 • در هر زمانی، اگر تصمیم بگیرید که نمی‌خواهید حساب کاربری غیر فعال خود را حذف کنید، می‌توانید این گزینه را غیرفعال کنید.

گوگل به عنوان یک ابر قدرت جهانی در زمینه تکنولوژی تمامی قابلیت های مورد نیاز و کاربر پسند را برای کاربران خود ایجاد کرده است و به نظر می رسد که در آینده ای نزدیک باید شاهد شگفتی های جدید از آن باشیم.دیگر خبر های ما را در وبسایت های خبری سایت بابانو دنبال کنید همچنین می توانید نظرات خود را درباره مطلب مدیریت حساب های کاربری بعد از مرگ از طریق گوگل در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

اخبار بازی بابانو

اخبار موبایل بابانو

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی